Kultúrne podujatie pre seniorov Dôveruj, ale preveruj bude vo štvrtok 23. septembra o 17.00 h v Kine Hviezda

    Navigácia
  • Domov
  • NewsKultúrne podujatie pre seniorov Dôveruj, ale preveruj bude vo štvrtok 23. septembra o 17.00 h v Kine Hviezda

Kultúrne podujatie pre seniorov Dôveruj, ale preveruj bude vo štvrtok 23. septembra o 17.00 h v Kine Hviezda

Kultúrne podujatie Dôveruj, ale preveruj bude vo štvrtok 23. septembra o 17.00 h v Kine Hviezda na Paulínskej ulici 1 v Trnave.  A keďže sa blíži Mesiac úcty k starším, podujatie je určené najmä trnavským seniorom a seniorkám. 

Okrem posedenia, zaujímavých a príjemných debát a rozhovorov, je pripravený i dobrý program. „Cieľom predstavenia je diváka poučiť a zabaviť. Seniori a seniorky dostanú praktické rady ako nenaletieť podvodníkom a tiež si budú môcť vypočuť obľúbené pesničky, ktoré majú radi,“ priblížila Kristína Mižárová z referátu starostlivosti o seniorov a tretieho sektora z Mestského úradu v Trnave,

Na kultúrne podujatie môžu ísť len plne zaočkovaní dôchodcovia a dôchodkyne, limit je aj na celkovú kapacitu kina, zaplniť sa môže na 50 percent. Každý, kto sa na podujatí zúčastní, dostane pred vstupom do kina respirátor. „Musí ho mať správne nasadený počas celého predstavenia. Vzhľadom na vážnosť situácie s ochorením COVID-19 je účasť na kultúrnom podujatí na vlastnú zodpovednosť s povinnosťou dodržiavať aktuálne platné hygienické opatrenia,” dodala Kristína Mižárová.